NOVINKY
HRY
SOUTĚŽE
REKORDY
APLIKACE
PODPORA
PRAVIDLA
 


[ OBSAH ][ Herní účet ] - [ Obsah ]

 • Úvod

   Tahle stránka je herní a zábavní produkt, který dává členům svého herního klubu právo využívat zdejší prostory a produkty za účelem zábavy. Celý systém je navržen tak, aby členové herního klubu a tedy registrovaní hráči mohli snadno přistupovat k jednotlivým produktům bez nutnosti neustále vyplňovat svůj nick a heslo.

   Produkty které jsou na této stránce vesměs vyžadují autorizaci, a to jednak z důvodu jednoznačné identifikace hráče nebo z důvodu zabezpečení proti zcizení a zprovoznění na jiných webových stránkách.

   Celý systém je propojen se služnou mobilních operátorů a umožňuje ovládání přístupu a účasti na soutěžích zkrze zpoplatněnou SMS, od které se odvíjí pak výše Jackpotů jednotlivých produktů a her, o které mají možnost pak soutěžit ve své dovednosti a umu všichni registrovaní členové.

 • [ ] REGISTRACE herního účtu

   Registrací do herního klubu získává jeho člen právo neomezeně využívat zdejší produkty dle libosti.

   Pro získání členství v klubu hráčů stačí jen vyplnit registrační formulář, skrývající se pod ikonkou "Ruka s perem" u pravého okraje hlavního menu. Kliknutím na tuto ikonku se otevře okénko s daným formulářem, ve kterém stačí vyplnit následující políčka a kliknout na červené tlačítko "REGISTROVAT".

   NICK : Zvolte si svou hráčskou přezdívku tzv. Nick pod, kterým budete v klubu vystupovat.

   HESLO : Zvolte si své hráčské heslo pro zabezpečení svých herních práv proti případnému zneužití neoprávněnou osobou.

   MOBIL : Uveďte mobilní telefon, ze kterého budou odeslány přístupové aktivační SMS pro produkty, které chcete mít jako členové herního klubu trvale zpřístupněny a v případě vyhlášení soutěže pak účastnická SMS, kterou potvrdíte svou účast v dané soutěži a tím získáte i možnost vyhrát její Jackpot.

   E-MAIL: Uveďte funkční e-mailovou adresu, na které jste nejčastěji k zastižení a na kterou systém zasílá v případě zapomenutí přítupové údaje k Vašemu účtu a v případě výhry výzvu k zaslání potřebných informací administrátorovi jakým způsobem si přejete doručit výhru.

   Registrace tedy znemožňuje existenci dvou stejných hráčských jmen a dvou mobilů v celém klubu z důvodu jednoznačné identifikace hráče v případě výhry.

 • [ ] PŘIHLÁŠENÍ se k hernímu účtu

   Po úspěšné registraci se nyní můžete přihlásit ke svému hernímu účtu. Pro tento účel slouží přihlašovací formulář, ukrytý pod ikonkou "Kružnice s puntíkem" na pravém okraji hlavního menu.

   Stačí vyplnit svůj Nick a Heslo a kliknout na zelené tlačítko "PŘIHLÁSIT". Pokud proběhlo přihlíšení úspěšně měly by se tlačítka v pravém okraji hlavního menu změnit a před nimi by se mělo objevit propadlé okénko se jménem přihlášeného hráče. Pokud se tak nestane nepodporuje Váš prohlížeč přijímání Cookies, kam se vše zašifrované ukládá abyste se nemuseli přihlašovat pokaždé. Pokud se tedy přihlášení nezdařilo klikněte [ ZDE ] a daný problém svého prohlížeče vyřešte.

 • [ ] ODHLÁŠENÍ se od herního účtu

   Při opouštění herny, zejména pokud jste se přihlašovali z jiného, než se svého soukromého počítače, se můžete snadno odhlásit kliknutím na ikonku "Kružnice s křížkem" umístěnou na pravém okraji hlavního menu. Pro odhlášení se není třeba žádný formulář vyplňovat ani se neotevře žádné okno jako při jiných úkonech související s manipulaci s identifikačními údaji herního účtu.

 • [ ] EDITACE herního účtu

   Po úspěšném přihlášení, můžete kdykoliv své přístupové údaje a kontaktní údaje měnit a aktualizovat dle potřeby. Údaje které lze editovat zobrazíte kliknutím na ikonku "Ruky s perem", která se nachází na pravém okraji hlavního menu. Tento úkon otevře okno s editačním formulářem. Po úpravě jednotlivých údajů klikněte na červené tlačítko "ULOŽ ZMĚNY" a proběhne vyhodnocení kokektnosti oprav a bylo-li vše v pořádku nastane automatické přehlášení se s novými údaji.

 • [ ] ZRUŠENÍ herního účtu

   Pokud si přejete členství v klubu hráčů zrušit, stačí kliknout na ikonku "Lebka se zkříženýma hnátama" a tevře se potvrzovací okénko se zobrazením všech údajů, které se nadobro odstraní z evidence členských účtů. Po kliknutí na červené tlačítko "ODSTRANIT" jsou údaje nenávratně ztraceny. Pro opětovné využívání produktů a služeb na těchto stránkách se budete muset znova zaregistrovat.

 • [ ] ZASLÁNÍ přihlašovacích údajů k hernímu účtu

   V případě, že jste zapoměli svoje přihlašovací údaje ke svému hernímu účtu, je možné si je nechat zaslat systémem e-mail, který jste uvedli při registraci. K tomu stačí kliknout na ikonku "Kružnice s puntíkem" stejně jako při přihlášení a poté nevyplňovat formulář pro přihlášení, ale kliknout na zelený odkaz "Zaslat zapomenuté údaje". Po aktualizaci formuláře stačí uvést e-mail, který jste uvedli při registraci.

   Pokud nevzpomenete ani na svůj vlastní e-mail, a žádný němec Vám doma věci neschovává, napište si o údaje administrátorovi na e-amil stesticko@sendme.cz, ve kterém uveďte nejlépe svůj mobil, který se asi nejhůře zapomíná a vyčkejte jeho odpovědi s patřičnými údaji. Pokud jste ovšem mezi tím i změnili mobil, pak je jednodušší provést novou registraci.[ Stránka her ] - [ Obsah ]

 • Úvod

   Stránka her obsahuje seznam všech her, seskupený do ovládacích boxíků, které mají nejrůznější funkce. Boxíky jsou řazeny v pořadí hry ve kterých soutěžíte, hry které máte aktivované a hry které jsou pro Vás neaktivní.

 • Ovládací boxík hry

   [ ] - Kliknutím na toto tlačítko se otevře okno s nápovědou a popisem této hry.

   [ 4734 ] - Číslo zobrazující počítadlo spuštění resp. přístupů dané hry.

   [ ] - Tato hra byla již pro Vás aktivována a kliknutím na toto tlačítko ji můžete Vy spustit.

   = Obrázek & miniatura dané hry. Kliknutím se zobrazí níže uvedená tabulka s detaily hry. Kde se můžete dozvědět více informací.

   [ ] - Vaše čast v soutěži v této hře byla již potvrzena a v této hře tedy Vy soutěžíte o JACKPOT.

   [ 8740 ] - Číslo zobraziující aktuální výši JACKPOTU.

   [ ] - Tato hra nebyla ještě aktivovaná a kliknutím na toto tlačítko se zobrazí informace potřebné k zaslání tzv. "Aktivační" SMS.

   [ ] - V této hře nebyla vyhlášena ještě soutěž.

   [ ] - V této hře byla vyhlášena soutěž, ale Vaše účast nebyla ještě potvrzena. Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí informace potřebné k zaslání tzv. "Účastnické" SMS.

   Pod obrázkem hry je ukryta tabulka, která se zobrazí kliknutím na obrázek odpovídající náhledu hry. V této tabulce najdete tyto kolonky:


   NÁZEV :
   Udává název dané hry.

   STAV : Zda-li je hra pro Vás "Aktivní" nebo "Neaktivní".

   SOUTĚŽ : Zda-li se této hře "Probíhá" nebo "Neprobíhá" soutěž o Jackpot .

   ÚČAST : Zda-li je Vaše účast v soutěži "Potvrzena" nebo "Nepotvrzena".

   REKORD : Jaký je nejvyšší rekord v bodech. Zeleně mimo soutěž oranžově v soutěži.

   1.MÍSTO : Kdo je na 1. místě. Zeleně mimo soutěž oranžově v soutěži.

   Váš NICK : Kolik bodů jste nahráli Vy. Zeleně mimo soutěž oranžově v soutěži.

   Kliknutím na tuto tabulku se zase zobrazí obrázek hry.

 • [ ] Nápověda a popis her

   Kliknutím na toto tlačítko se otevře nové okénko obsahující popis dané hry a nápovědu k ní.

 • [ ] Aktivace her

   Klinutím na toto tlačítko se zobrazí potřebné informace k zaslání tzv. "Aktivační SMS", jejímž odesláním se dle charakteru dané hry hra pro Vás buď aktivuje nebo se dobije stav Vašeho účtu určitým počtem bodů, (které jste vyčerpali od poslední aktivace) aby Vám hra šla znovu spustit. Aktivační SMS musí být odeslána z čísla mobilu uvedeného při registraci uživatele. Body lze na účet dobíjet jen pokud je toto tlačítko šedé, aby se zamezilo neférovému navyšování počtu bodů před koncem soutěže. O tom proč není tlačítko "Play" zelené, ale šedé se dozvíte z informací zobrazených při kliknutí na toto tlačítko.

 • [ ] Spouštění her

   Má-li přihlášený uživatel danou hru aktivní, popř. má na její spuštění dostatečný počet bodů je toto tlačítko zelené. A kliknutím na něj se otevře okno se hrou. Okno se neotevírá v plně dostupné velikosti, takže si ho můžete zmaximalizovat a získat tím celou plochu hry.

 • [ ] Aktivace účasti v soutěžích

   Pokud je toto tlačítko zelené, byla v dané hře vyhlášena soutěž o JACKPOT. Kliknutím na toto tlačítko se zobrazí potřebné informace k zaslání tzv. "Účastnické SMS", jejímž odesláním se přihlásíte do soutěže o JACKPOT. Účastnická SMS musí být odeslána z čísla mobilu uvedeného při registraci uživatele.

 • Zápisy rekordů

   Pokud je hra charakteru, že se nižší rekord přepisuje vyšším, pak při skončení hry hra sama vyhodnotí jestli jste dosáhli lepšího výsledku než je Váš osobní rekord. Pokud tomu tak je, pak se objeví formulář pro zápis tohoto nového rekordu, který stačí jen potvrdit kliknutím na zelenou ikonku "Ruka s perem". Pokud si nepřejete rekord zapsat, stači kliknout na červenou ikonku "Lebka se zkříženýma hnátama" a pokračovat ve hře aniž by ji bylo nutné spuštět zase z boxíku. Pokud je hra charakteru připisování bodů na účet, pak je možné kdykoliv během hry vyvolat formulář pro připsání herních bodů zpět na účet. Pokud se provede připsání ve hře už nelze dále pokračovat a musí se znova spustit z boxíku. Při chybě zápisu je kopie rekordu odesílána na e-mail administrátorovi, takže pokud byl rekord poctivý nemusíte se bát, že o něj přijdete.[ Test Vašeho prohlížeče ] - [ Obsah ]

 • Úvod

   Každý prohlížeč si interpretuje obsah stránky podle svého. Takže někdy není jednoduché docílit kýženého efektu pro všechny prohlížeče. Co se týče fungování scriptů tady problém není téměř žádný, pokud Váš prohlížeč podporuje JavaScript a dynamické chování obsahu. Největší potíž je v interpretaci jednotlivých grafických prvků, filtrů, rámečků, kurzorů a událostí. Člověk by si řekl, že když to funguje na IE 4.0 tak IE 7.0 to zmákne taky... ale omyl. U IE se to mění s každou verzí jak ponožky. Opera zase neumí větší samostatné okna žádné filtry apod. Tím Vás nechci zatěžovat. Podle toho co jsem viděl a zažil je podle mě nejjednodušší prohlížeč Firefox a na to, že je 10x menší než IE a nikdy jsem mu nefandil, tak s narůstajícím chaosem v instalacích, nastavování a interpretaci (zejména u IE) ho považuji za nejspolehlivější ve svém chování, nehledě na to, že funguje i na Linuxu. Proto bych všem těm, kteří chtějí hrát doporučoval si jej stáhnout a nainstalovat, aby se hry chovaly tak jak jsem zamýšlel.

 • Podpora JavaScriptu

   Pro otestování toho zda-li Váš prohlížeč má zaplou podporu JavaScriptu klikněte [ ZDE ] a pokud se nezobrazí níže informace o Vašem prohlížeči, zkontrolujte si zapnutí této podpory pro prohlížeč [ Internet Explorer ] - [ Firefox ] - [ Opera ] • Podpora Cookies

   Pro otestování toho zda-li Váš prohlížeč má zaplou podporu Cookies klikněte [ ZDE ]. • Podpora otevírání samostaných oken

   Pro otestování toho zda-li Váš prohlížeč má zaplou podporu otevírání oken klikněte [ ZDE ]. • Podpora chování dynamického obsahu

   Pro otestování toho zda-li Váš prohlížeč má zaplou podporu chování dynamického obsahu klikněte [ ZDE ] a pokud se níže nic nebude měnit, zkontrolujte si zapnutí této podpory pro prohlížeč [ Internet Explorer ] - [ Firefox ] - [ Opera ][ Nastavení Vašeho prohlížeče ] - [ Obsah ]

 • Úvod

   Uvedené produkty na těchto stránkách ke své funkčnosti potřebují aby Váš prohlížeč podporoval JavaScript a umožňoval mu dynamicky měnit obsah dokumentu, otevírat nové okno, odesílat nezašifrovaná formulářová data a zapisovat přihlašovací informace do cookies.

   Tohle zvládá snad každý moderní prohlížeč, problém bývá nejčastěji v nastavení. Všechny prohlížeče jejichž nastavení uvádím, dané funkce podporují ve výchozím, standartním nastavení. Takže není třeba nic nastavovat ani upravovat, pokud se nejedná o prohlížeč Internet Explorer 5 a vyšší, protože čím vyšší je jeho verze, tím složitější je se s ní domluvit.

   Proto jak jsem výše uvedl, stačí si stáhnout a nainstalovat prohlížeč Firefox, který je mnohem menší, s Internet Explorerem se nijak nehádá a běží na různých platformách. Pokud ho budete instalovat tak při instalaci potvrďte že nechcete nic importovat z Internet Exploreru. V případě prohlížeče Opery se budete muset smířit s tím, že Opera nepodporuje okno větší než okno panelu, a tedy že každé okno i při maximalizaci ořeže o mnoho prostoru od horního okraje, takže zatímco v jiných prohlížečích bude celá viditelná v Opeře se celkový dojem zkazí tím zbytečně ořezaným prostorem.

   A teď se podíváme na nastavování nejčastějších prohlížečů. • Nastavení Internet Exploreru

  • Univerzální nastavení podpory

    V horním panelu prohlížeče Internet Exploreru zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti Internetu ]

      [ Zabezpečení ]

       [ Důvěryhodné servery ]

        [ Servery ]
         http://www.mojevyhra.com [ Přidat ]
          Vyžadovat ověření všech serverů v této zóně serverem (https:)
        [ OK ]

       [ Výchozí úroveň ] [ Nízká ]

      [ Použít ] [ OK ]  • Zkontrolujte si nastavení

    V horním panelu prohlížeče Internet Exploreru zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti Internetu ]

      [ Upřesnit ]

       [ Multimédia ]

         Povolit automatickou změnu velikosti obrázků.
       [ OK ]

      [ Použít ] [ OK ]  • Nastavení podpory JavaScriptu

    V horním panelu prohlížeče Internet Explorer zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti Internetu ]

      [ Zabezpečení ]

       [ Internet ]

        [ Vlastní úroveň ]

         [ Ovládací prvky ActiveX a moduly plug-in ]

          [ Chování scriptů a binárních souborů ]

            Povolit
         [ Různé ]

          [ Odesílat nezašifrovaná formulářová data ]

            Povolit

          [ Povolit otevírání oken pomocí scriptů bez omezení velikosti ]

            Povolit

          [ Trvalost uživatelských dat ]

            Povolit

         [ Skriptování ]

          [ Aktivní skriptování ]

            Povolit

          [ Povolit operace vkládání prostřednictvím skriptů ]

            Povolit

        [ OK ]

        [ Použít ] [ OK ]  • Nastavení podpory otevírání nových oken

    V horním panelu prohlížeče Internet Explorer zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Blokování překryvných oken ]

      [ Nastavení blokování automaticky otevíraných oken ]

       [ Servery ]

        http://www.mojevyhra.com [ Přidat ]

       [ Zavřít ]  • Nastavení podpory Cookies

    V horním panelu prohlížeče Internet Exploreru zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti Internetu ]

      [ Zabezpečení ]

       [ Osobní údaje ]

        [ Servery ]

         [ Servery ]

          http://www.mojevyhra.com [ Povolit ]

         [ OK ]

       [ OK ] • Nastavení Firefoxu

  • Nastavení podpory JavaScriptu

    V horním panelu prohlížeče Firefox zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Obsah ]

        Povolit JavaScript

        [ Rozšířené ]

         Umožnit scriptům:
          Přemístit nebo změnit velikost okna
          Přenést okno do popředí nebo do pozadí
          Zakázat nebo nahradit místní nabídku
          Skrýt stavový řádek
         [ OK ]

      [ OK ]  • Nastavení podpory otevírání nových oken

    V horním panelu prohlížeče Firefox zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Obsah ]

        Blokovat vyskakovací okna

        [ Vyjímky ] http://www.mojevyhra.com [ Povolit ] [ Zavřít ]

      [ OK ]  • Nastavení podpory Cookies

    V horním panelu prohlížeče Firefox zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Soukromí ]

        Povolit serverům nastavovat Cookies

        Ponechat do: [ Konce doby platnosti ]

      [ OK ] • Nastavení Opery

  • Nastavení podpory JavaScriptu

    V horním panelu prohlížeče Opera zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Pokročilé volby ]

       [ Obsah ]

         Povolit JavaScript

         [ Nastavit JavaScript ]

          Umožnit scriptům:
           Povolit změnu velikosti oken
           Povolit přesun oken
           Povolit přenesení okna vpřed
           Povolit přenesení okna na pozadí
           Povolit skriptu skrytí lišty průběhu
          [ OK ]

      [ OK ]  • Nastavení podpory otevírání nových oken

    V horním panelu prohlížeče Opera zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Základní údaje ]

       Vyskakovací okna [ Blokovat nevyžádaná ]

      [ OK ]  • Nastavení podpory Cookies

    V horním panelu prohlížeče Opera zvolte:

    [ Nástroje ]

     [ Možnosti ]

      [ Pokročilé volby ]

       [ Cookies ]

         Přijímat všechny Cookies

      [ OK ][ Nejčastější otázky ] - [ Obsah ]

 • Problémy s SMS

   SMS byla poslána, ale nic se nestalo. Pokud máte aktivovanou službu PREMIUM SMS u Vašeho operátora a SMS opravdu začínala specifickým kódem pro daný produkt, pak je problém z mé strany řešitelný a postarám se o nápravu pouze v případě když SMS začínala správným kódem. Pokud jste se překlepli ve specifickém kódu, na který měla SMS začínat, tak na tento server(ke mně) Vaše SMS nedorazí, a vy jste takto přispěli na nadaci Olgy Havlové. Pokud nemáte aktivovanou službu PREMIUM SMS u Vašeho operátora, nemůže Váš operátor SMS předat na tento server a ten Vám pak samozřejmě nic neodpoví, protože o ničem neví. Operátor Vám pak účtuje za odeslanou SMS pouze svůj klasický tarif.

   SMS byla poslána, ale přišla mi odpověď, že registrace nebyla nalezena. V tomto případě je chyba v tom, že dané mobilní číslo nebylo nalezeno v databázi registrovaných uživatelů a to dokud neaktualizujete mobil při editaci registrace. Tak nemám komu produkt zpřístupnit.

   SMS byla poslána, ale přišla mi odpověď, že produkt nebyl nalezen. V tomto případě je chyba v překlepu v SMS. Tohle mohu napravit sám, protože dohledám uživatele a poznám o jaký produkt zřejmě šlo. Takže neposílejte nic znovu a vyčkejte až Vám pošlu SMS o přijetí platby popř. odpovědí.

   SMS byla poslána, ale přišla mi odpověď, že registrace ani produkt nebyly nalezeny. V tomto případě je chyba v tom, že dané mobilní číslo nebylo nalezeno v databázi registrovaných uživatelů a produkt zase v databázi produktů. Pokud jste registrovaný uživatel, editujte ve svém profilu mobilní číslo. A pak produkt logicky dohledám a pošlu Vám SMS o přijetí platby.

 • Neregistrované platby

   Jsou hráči kteří aniž by se zaregistrovali pošlou SMS, tuto platbu ale není komu připsat. A pokud se zaregistrují později než do 5 dnů prosím, aby se o platbu přihlásili, jinak propadne na rozvoj těchto stránek.

 • Problémy se zápisem rekordů

   Každá hra má svou herní sessions, která je vymezena autorizovaným spuštěním a autorizovaným ukončením.


   Podmínky autorizovaného spuštění:
   a) Hráč je registrován a přihlášen
   b) Hráč má hru aktivovanou a má popř. dostatek herních bodů pro její spuštění
   c) Hráč spustil hru ze stránky http://www.mojevyhra.com/hry.htm načtené ze serveru


   Podmínky autorizovaného ukončení:
   I. Hráč ukončil hru s platnou sessions.


   Platná sessions je přesně vymezena tímto sledem událostí:
   1) Načtení stránky http://www.mojevyhra.com/hry.htm ze serveru pro přihlášeného hráče
   2) Spuštění hry ze stránky http://www.mojevyhra.com/hry.htm přihlášeným hráčem
   3) Do zápisu rekordu nedojde znovu k události z bodu 1) a 2) přihlášeným hráčem

   Není tedy možné, aby na jeden herní účet existovalo současně vícero platných sessions!!!

   Nelze tedy úspěšně zapsat rekord z vícero her pod jedním hráčským účtem ať už na jednom PC nebo na dvou různých PC.
   Pokud kdykoli během jedené herní sessions dojde pod vaším herním účtem k události z bodu 1) či 2) - platnost herní sessions, pod kterou právě hrajete spuštěnou hru se ruší a rekord nemůže být uznán.

   Toto opatření je přijato hlavně kvůli útokům zvečí a neautorizaným pokusům zapisovat neregulérní rekordy. Pokusy o to jsou zaznamenány v log souborech. Přáním všech poctivých hráčů tedy je, aby nebylo možné podvádět a v tomto duchu jsem k tomu při programování přistupoval.

   Pokud dojde k kdykoli během hry k události
   1) či 2) platnost staré sessions končí a začíná nová. Pokud třeba hráč hraje 5 hodin a mezi tím dojde ke ztrátě připojení, není nutné se přihlašovat, jen obnovit připojení a pak kliknout na tlačítko pro zápis rekordu a rekord bude zapsán. Trvalost sessions je uložena totiž na serveru a pokud ji z vašeho PC nebo zjiného PC pod vaším ID někdo nezruší událostí z bodu 1) a 2) - tak je stále platná.

   Tímto vysvětlením chci říct, že veškeré nezapsané rekordy nebudu uznávat a kord jedná-li se o rekordy v době soutěže, protože server nikdy platnost sessions nepřeruší, vždy to udělá hráč sám. Proto jsem napsal toto vysvětlení aby nedocházelo nedopatřením hráče k přerušení sessions.

   Zatím jsem nezrušil ani jeden herní účet, ale od této chvíle jakmile zjistím, že někdo bude mít tu drzost reklamovat rekord z důvodu, že na jeho účet hrálo najednou vícero IP, tak mu hrozí zrušení aktivace všech her a anulace rekordů. Nesdělujte proto nikomu své heslo k hernímu účtu.

   Pokud chcete hrát na dvou PC najednou založte si dva herní účty. 
  (C) 2009 *  * All Rights Reserved *  Draft designed by Fresh Services, s.r.o./The final design realized by